Servis počítačů Kladno, Praha a okolí v pohodlí u Vás doma!!

Společnost Herní Hosting, s.r.o. Vám nabízí kvalitní a rychlý NON-STOP počítačový servis (PC servis) a opravu počítačů v pohodlí u Vás doma BEZ PŘÍPLATKŮ!


Dále Vám nabízíme odvirování počítačů, prodej nových i použitých pc, servis notebooků nebo servis tiskáren, ale také servis dalšího počítačového příslušenství jako například správa počítačové sítě, záchrana a obnova dat z pevných disků, instalace počítačových sítí, počítačové sestavy na zakázku, počítačový software, tvorba internetových stránek a jejich následná optimalizace pro vyhledávače.


Víme, jakou cenu má Váš čas, a proto klademe důraz na rychlé a kvalitní odstranění závady. Počítač můžete dopravit do servisu, nebo je možné sjednat návštěvu technika u Vás. Pro firmy a organizace nabízíme kompletní řešení IT, které zahrnuje správu sítě, technickou podporu a poradenství.

Zaměřujeme se na počítače PC, které pracují s operačním systémem MS Windows, Linux a UNIX. Zajistíme pozáruční servis pro počítač nebo notebook a to jak značkový – Acer, HP, Asus, Lenovo, IBM, Fujitsu Siemens, Packard Bell, tak i neznačkový. Opravujeme také tiskárny HP, Canon, Lexmark, Epson, Minolta a další.OdvirováníNejčastěji řešené závady